Mycie okien Oborniki

Przykra konieczność

Mycie okien Oborniki

Mycie okien jest czynnością niezbyt lubianą. Zabiera sporo czasu i energii. Ważna jest technika oraz dobrej jakości środki czyszczące. Czyste okna są swego rodzaju wizytówką każdej firmy oraz domu. To ważny element widoczny od zewnątrz, dlatego warto zadbać o jego estetykę. Ambicje zawodowe oraz obowiązki domowe często kolidują ze sobą. Chęć spędzenia czasu z rodziną staje pod znakiem zapytania. Czy warto poświęcać te cenne chwile? Idealnym rozwiązaniem jest wynajęcie specjalistycznej firmy sprzątającej. Brudne okna nie będą już problemem a szyby będą czyste w każdym calu.

Jakie usługi świadczymy?

W przypadku prywatnych posesji czyste szyby podnoszą walory estetyczne budynku zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Jednak wymaga to sporo wysiłku oraz poświęconego czasu. Z profesjonalistami będziesz mieć pewność dokładnie umytych okien i szybkiej realizacji zadania a najwyższej jakości sprzęt oraz środki czystości pozwalają na idealne wykonanie usługi. Okna bez smug i plam to gwarantowany efekt końcowy. Mycie okien wykonujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu i środków czystości najwyższej jakości co pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni bez śladów i nieestetycznych smug. 

Czyszczone są również parapety, okna oraz witryny. Osoby prowadzące swoją działalność muszą dbać o wizytówkę firmy dla której wygląd zewnętrzny lokalu ma istotne znaczenie. Zachęca klienta do wejścia i skorzystania z oferty. Swoje usługi wykonujemy zarówno w domach prywatnych, jak i u klientów biznesowych. Rodzaj mycia jest zależny od poziomu zabrudzenia. Niekiedy wystarczy środek czyszczący i ścierka, natomiast innym razem trzeba już użyć profesjonalnego sprzętu, za pomocą którego wszystkie nieczystości zostaną usunięte. Korzystanie z usług profesjonalnej firmy zapewnia oszczędność czasu, środków czyszczących no i pieniędzy.

Najlepszy wybór

Czy skorzystanie z serwisu mycia okien może się opłacać?

Oszczędność czasu

Zrealizujemy całość usługi szybciej i dokładniej - zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na relaks czy inne przyjemności.

Komplekowość usługi

Dysponujemy fachowym sprzętem pozwalającym na kompleksową realizację usługi mycia - doczyścimy szyby, parapety i framugi.

Dobra inwestycja

Koszt realizacji usługi mycia okien nie jest wysoki a uzyskane korzyści - czas i komfort - to wskaźnik naprawdę dobrej inwestycji.

Dla firm i osób prywatnych

Mycie okien w Obornikach - w domach prywatnych i firmach

Mycie okien w domu zazwyczaj odbywa się przy pomocy gąbki, ścierki i zwykłego płynu. Stosujemy jeszcze ręczniki papierowe w fazie końcowej. Metody te nie zawsze się sprawdzają a wygląd szyb pozostawia wiele do życzenia. Nasz firma świadczy usługi mycia okien Oborniki w domach prywatnych oraz firmach. Nie ma znaczenia, czy to jest małe biuro czy duża firma – żadne zadanie nie jest dla nas problemem. Idealnie czyste okna lepiej się prezentują i wpuszczają więcej dziennego światła do wewnątrz pomieszczeń – czyste okna to również lepsze samopoczucie a tym samym więcej energii do działania.

Usługa mycia okien Oborniki - zalety

 • profesjonalne wykonania usługi,
 • wysokiej jakości detergenty nie pozostawiające smug,
 • czyste okna przepuszczają więcej światła dziennego,
 • lepsze doświetlenie pomieszczeń to oszczędność rachunków za prąd,
 • zaoszczędzony czas, który można przeznaczyć dla rodziny i znajomych,
 • lepsze samopoczucie i efektywność pracy,
 • czyste okna to wizytówka każdej firmy i domu.

Profesjonalny sprzęt ma duże znaczenie

Sposobów na mycie okien jest bardzo dużo. Z pewnością każdy ma swój sprawdzony patent. Domowe mycie okien może jednak nie przynieść pożądanych efektów. Mycie w słońcu powoduje powstawanie smug. Złej jakości płyn do szyb również nie wyczyści ich dokładnie i czynność trzeba powtarzać. Natomiast my specjalizujemy się w takich usługach. Wykorzystujemy w swojej pracy dedykowane detergenty oraz najwyższej jakości sprzęt. Stosujemy myjki ciśnieniowe, które zapewniają idealną czystość. Stosowane narzędzia zbierają wszelkie zanieczyszczenia poprzez zasysanie, następnie osuszają powierzchnię i polerują szybę na błysk. Użytkowany przez nas sprzęt jest bardzo skuteczny w działaniu a jednocześnie charakteryzuje się lekkością i poręcznością.

Należy również wspomnieć, że ten sposób mycia jest całkowicie bezpieczny dla alergików gdyż czynności higieniczne można wykonać również bez użycia detergentu. Precyzja i szybkie działanie powoduje, że czas sprzątania jest stosunkowo krótki – wszystkie okna w całym domu czy też budynku będą wyczyszczone w ekspresowym tempie.

Czy warto?

Mycie okien Oborniki

Czyste okna to wizytówka każdej firmy. Jednak nie tylko. Wyczyszczone szyby przepuszczają do wewnątrz więcej światła co zimą wiąże się z oszczędność opału i prądu potrzebnego do oświetlenia pomieszczeń a latem dzięki temu wnętrza wydają się znacznie przytulniejsze. Przez czyste szyby lepiej podziwia się świat. Jasne pomieszczenia poprawiają znacznie samopoczucie a nawet mogą wpływać na większą wydajność pracowników – poprzez zabrudzenia i kurz osiadający na oknach ograniczają efektywność działania.

Okna warto myć regularnie gdyż brudne szyby ograniczają przepływ promieni słonecznych nawet o 40% co skutkuje podwyższonymi rachunkami za prąd i gorszym samopoczuciem. W przypadku braku czasu na tą czynność, warto zatrudnić profesjonalną firmę. Nadmiar obowiązków może być bardzo przytłaczający a samodzielne wykonywanie prac związanych z myciem okien wymaga mnóstwo czasu. Wynajęcie firmy to ułatwienie sobie codziennego życia – to idealne rozwiązanie dla domu i dla firmy. Nasi pracownicy w mgnieniu oka uporają się z zadaniem a dzięki możliwości ustalenia grafiku mycia nie musisz sam się martwić i pamiętać o czystych szybach. Firma świadcząca usługi mycia okien Oborniki zawsze będzie na czas.

Bogaty zakres usług

Pełna oferta firmy

Mycie okien to jedna z oferowanych przez nas usług. Wykonujemy również inne, dzięki czemu masz możliwość zadbania kompleksowo o swój dom czy też firmę. Wysprzątamy wszystkie pomieszczenia, umyjemy okna, zdezynfekujemy łazienkę oraz blaty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Ważny dla nas jest również wygląd Twojego trawnika – zadbamy również o twoje najbliższe otoczenie. Po naszych zabiegach pielęgnacyjnych ogród zyska na walorach estetycznych i będzie ozdobą budynku. Relaks w takiej harmonijnej aranżacji będzie wielce przyjemny.

Nie musisz tracić czasu na tak przyziemne sprawy jak sprzątanie –  profesjonalna firma z odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami zadba o wszystko całościowo. To dobra inwestycja podnosząca komfort życia.

Oferujemy:

 • mycie okien,
 • sprzątanie biur i lokali usługowych,
 • sprzątanie mieszkań i domów,
 • sprzątanie placówek medycznych i przychodni,
 • sprzątanie hal i magazynów,
 • sprzątanie podwórka i koszenie trawnika.

Wysoka jakość sprzętu i konkurencyjne ceny

Specjalistyczny sprzęt do zadań specjalnych to ogromny plus firmy. Można tutaj wymienić płyny, środki czystości czy profesjonalne myjki niepozostawiające smug. Jeśli chodzi no ceny usług, to są one bardzo atrakcyjne i dostosowane indywidualnie do klienta – istnieje możliwość wykupieni pakietu na określony z góry czas co dodatkowo zwiększa atrakcyjność naszej oferty.

Indywidualne dostosowanie grafiku do potrzeb klienta nie będzie problemem – skorzystaj z naszej oferty, zyskaj spokój i pozwól sobie na trochę udogodnień. Ciągły bieg i nawał obowiązków domowych nie sprzyjają dobremu samopoczuciu – firma świadcząca usługę mycia okien Oborniki może znacząco odciążyć od wielu zbędnych i nielubianych obowiązków.

Zadzwoń
+48 532 168 164
Zadzwoń
Przewiń do góry